Fikstür Çıksın Afrika'ya...

Eskişehirspor için birçok fedakarlık yapıyor bu renklere gönül verenler.Yağmur-çamur, kar-kış demeden, yüzlerce kilometreleri hiç takmadan armanın peşinde koşuluyor, bazen onu yalnız bırakmamak bazen de armayı bizzat temsil etmek için.

Kızılcıklı manyaktır EsEs'imin uğruna diye başlayan ve ''Fikstür Çıksın Afrika'ya, Cezalı maçımız Kuzey Irak'a, Gitmeyen şerefsizdir EsEs'imin uğruna'' diye devam eden bir beste var bilirsiniz, aynı zamanda son yapılan deplasman atkısını tam anlamıyla tamamlayan beste...

İşte o beste geçtiğimiz hafta gerçekleşti diyebiliriz.

Bir içecek firmasının kampanyasıyla, Güney Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupasına G grubundaki Brezilya-Portekiz maçına giden şanslı kişilerden biri BandoESES'ten Eşref abiydi.

Eşref abinin bu hakkı kazandığı sıralarda bizim Aşk-ı Deplasman atkımızın da numune çalışmalarının sonlarındaydık.Bu atkının da bugün için olduğunu düşündük Eşref abiyle ve numune atkılardan birisini kendisiyle Afrika'ya yolcu ettik.

Az önce Eşref abimizin, Afrikalıların ve ''Fikstür çıksın Afrika'ya'' yazılı atkımızın içinde bulunduğu fotoğraflar bana ulaştı.

Eşref abi bu yolculuk sonrasında tribünsel anlamda hac yapmış oldu da diyebiliriz :)


0 yorum:

Anadolu'nun Son Kalesi!

Amigo Orhan

No Pyro No Party!

Yağmurda Çamurda

problem?

Seni Bizim Kadar...

Kuralları S*ktir Et!

Maziyi Savura Savura..

Her Zaman, Her Yerde !

Seninleyiz

Bir Defa Değil Bin Defa !

Aşk Siyah Kırmızı

Anti Bizans

Kaldırım Tribünü!

Tapmadık Asla..