2 Eylül Gazetesinin Yarışması

İki Eylül gazetesi yeni tasarladığı logo ve gazete içerikleri hakkında Eskişehir halkının yorumlarına başvurdu ve en beğenilenini Eskişehir Atatürk Stadı'nın Aile Tribünü kombine bileti ile ödüllendireceğini duyurdu.

Ekim ayının başlarında başlayan yarışma yaklaşık 21 gün uzatıldı ve toplamda 1 aylık bir süre verildi okurlara.

29 Ekim 2009'da yarışmaya katılımın bittiği duyuruldu ve 30 Ekim'de de kazananlar açıklandı.Başta sadece 1 kazanan olacağı duyurulmuştu fakat yoğun katılımla birlikte ödüllendirmeye değer yazılar da olunca 6 kişiye de mansiyon ödülü verileceği açıklandı.

30 Ekim 2009'da kazananlara ödülleri vermek üzere saat 17.00 gibi Kanal 26'nın ''Günlük'' programına davet edildik ve canlı yayında hediyelerimizi aldık.

1. olamamak üzse de insanı,birinci olan katılımcının Doktor (Diş Hekimi),mansiyon alan diğer katılımcıların lise müdür yardımcısı,eğitimci ve mahalle muhtarı gibi mesleklerden olmalarına rağmen, öğrenci olarak benim yazımın mansiyon ödülüne layık bulunanlardan olması tesellim oldu.

Canlı yayında herşey iyi gidiyordu taa ki mikrofon bana uzatılana kadar.Çok başka birşey,elin ayağına,dilin damağına dolanıyor adeta,konuşamıyorsun...

O heyecanla birkaç kısa söz söylebildim,daha doğrusu uzatıp yanlış birşeyler söylememek için çabaladım.

Böyle bir deneyim oldu bu yarışma,inşallah ilerde birinci olduğumuz yarışmaları da görürüz :)Videoyu İndirmek İçin Tıkla

Gazeteye Yansıyanlar İçin Tıkla

0 yorum:

Bu gadget'ta bir hata oluştu

Anadolu'nun Son Kalesi!

Amigo Orhan

No Pyro No Party!

Yağmurda Çamurda

problem?

Seni Bizim Kadar...

Kuralları S*ktir Et!

Maziyi Savura Savura..

Her Zaman, Her Yerde !

Seninleyiz

Bir Defa Değil Bin Defa !

Aşk Siyah Kırmızı

Anti Bizans

Kaldırım Tribünü!

Tapmadık Asla..